Preskočiť na obsah
VS Vinárstvo SOLDÁN

Priemyselná výroba

VS Vinárstvo SOLDÁN s.r.o.

Výroba hroznového vína

Sídlo
Veľký Grob
Od roku
2004
IČO
36 262 111

VS Vinárstvo SOLDÁN

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Veľký Grob 475, 925 27
Na trhu od
11. júna 2004
IČO
36 262 111
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 11.02)
Výroba hroznového vína

Firma v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte VS Vinárstvo SOLDÁN

VS Vinárstvo SOLDÁN, s.r.o. sídli na adrese Veľký Grob 475, 925 27. Zapísaná je od 11. júna 2004 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba hroznového vína“ (11.02). Predmet činnosti tvorí 4 položky, napríklad výroba a predaj vína, maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
VS Vinárstvo SOLDÁN, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 262 111
DIČ
2021846156
Dátum vzniku
11. júna 2004
Sídlo
Veľký Grob 475, 925 27
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 15029/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 11.02)
Výroba hroznového vína

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa VS Vinárstvo SOLDÁN zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Výroba a predaj vína

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli VS Vinárstvo SOLDÁN, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Veľký Grob 475, 925 27.

Čím sa VS Vinárstvo SOLDÁN, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba hroznového vína“ (11.02). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a predaj vína; maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej….

Aké je IČO – VS Vinárstvo SOLDÁN, s.r.o.?

IČO je 36 262 111, DIČ 2021846156.

Kedy vznikla VS Vinárstvo SOLDÁN, s.r.o.?

Vznik: 11. júna 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Veľký Grob 475, 925 27

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre VS Vinárstvo SOLDÁN, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese vs-vinarstvo-soldan.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.